Gdzie oglądać mecze Polaków na MŚ 2022 w Warszawie?

Gdzie oglądać mecze Polaków na MŚ 2022 w Warszawie?

Już 21 listopada w Katarze rozpoczną się Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej. W stawce 32. drużyn będziemy oglądać reprezentację Polski, która po raz 9. awansowała na mundial. Trenerem naszych zawodników jest Czesław Michniewicz, a najjaśniejszą gwiazdą kadry oczywiście Robert Lewandowski. W związku ze zbliżającą się imprezą, warto zastanowić się nad tym, gdzie oglądać MŚ 2022 w Warszawie?

Miejsca w Warszawie, gdzie obejrzymy MŚ 2022

Tradycyjnie, tak jak przy okazji innych dużych wydarzeń sportowych, w Warszawie powinno powstać kilka stref kibica. To miejsca, w których w przestrzeni wspólnej kibice będą mogli dopingować swoich ulubieńców oraz oglądać rywalizację reprezentantów Polski z Argentyńczykami, Meksykanami i zawodnikami z Arabii Saudyjskiej. Jeżeli Polacy wyjdą z grupy na mundialu, to automatycznie w strefach kibica będą oglądane ich mecze w fazie pucharowej.

Szczegółowe informacje dotyczące tego, gdzie oglądać mecze Polaków na mundialu w Warszawie powinny pojawić się na kilka tygodni przed rozpoczęciem turnieju. Przed czterema laty w stolicy przygotowano osiem stref kibica, które były zlokalizowane na Bemowie, Targówku, Bielanach, Ursynowie, Pradze-Południe, Woli, w Śródmieściu oraz na Stadionie Narodowym. Bardzo prawdopodobne jest ponowne zlokalizowanie stref kibica w tych samych miejscach, przy okazji rozgrywanych w Katarze Mistrzostw Świata.

Bary sportowe w Warszawie

Poza strefami kibica, mecze reprezentacji Polski na mundialu będzie można obejrzeć w licznych barach sportowych w Warszawie. Poniżej przedstawiono kilka wybranych, w których powinny być dostępne transmisje z mundialu.

Nine’s Restaurant & Sports Bar

To stosunkowo młode miejsce na mapie barów sportowych w Warszawie. Smaczku dodaje fakt, że jego współwłaścicielem jest Robert Lewandowski. Niemalże pewnym jest, że w miejscu tym będą transmitowane mecze Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, w tym oczywiście występy biało-czerwonych.

M13

Kolejnym ciekawym miejscem może być M13. Bar znajduje się przy ulicy Marynarskiej 13 i poza transmisjami sportowymi i dedykowaną strefą kibica, oferuje swoim gościom również typowe atrakcje barowe, w tym bilard.

Sports Bar & Restaurant

Lokal ten znajduje się na Stadionie Miejskim Legii Warszawa i na co dzień gromadzi przede wszystkim kibiców tego klubu. Podczas Mistrzostw Świata 2022 w Katarze w jego wnętrzu z powodzeniem obejrzysz spotkania biało-czerwonych w komfortowych warunkach. Do dyspozycji kibiców jest 16 telewizorów, a także jeden ekran dużego formatu.